Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Realitní činností se zabýváme s úspěchem od roku 1995. Naší hlavní náplní je kompletní zprostředkování prodeje nebo pronájmu všech druhů nemovitostí v regionu Vysočina, ale i jinde v ČR. Firma získává díky našim spokojeným klientům stále vyšší renomé na trhu s nemovitostmi. Klienti se k nám vrací i opakovaně při řešení svých potřeb prodat či koupit další nemovitost v osobním nebo družstevním vlastnictví. Majitel firmy vždy ručí a plně odpovídá za výsledky práce Realitní agentury. Snažíme se o vytvoření potřebné důvěry a pohody při řešení všech praktických, ale někdy i citlivých, ryze lidských otázek spojených s prodejem a koupí nemovitostí. Našim krédem stále zůstává-spokojený klient!

Jsme tady pro Vás a Vaše reality

Uspokojujeme požadavky jak prodávajících, tak kupujících klientů při prodeji nebo pronájmu všech druhů nemovitostí, bytů, pozemků v osobním vlastnictví i ve družstevním vlastnictví v regionu Vysočina, ale i jinde v České republice. Rozsah těchto služeb spočívá zejména :

 

  • bezplatně a odborně prohlédneme Vaši nemovitost, byt, pozemek a sdělíme Vám názor k aktuálnímu technickému stavu a vyjádříme se k Vaší představě o výši kupní ceny při srovnání s obvyklými cenami v dané lokalitě

pokud nám dáte důvěru a svěříte nám zprostředkování prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti, pak provedeme a zajistíme tyto důležité kroky:

 

  1. Zhotovíme fotodokumentaci, orientační náčrt dispozičního uspořádání pro nabídkové řízení a prezentaci prodeje nebo pronájmu.
  2. Pomůžeme Vám zajistit doklady prokazující Vaše vlastnictví předmětných nemovitostí u příslušného katastrálního úřadu, upozorníme Vás na případné nesrovnalosti mezi skutečným a právním stavem a navrhneme Vám způsob jejich řešení a také je pomůžeme odstranit
  3. Zpracujeme profesionální prezentaci Vaší nemovitosti a umístíme ji na přední české realitní weby
  4. Vyhledáme zájemce o koupi nebo pronájem Vaší nemovitosti a osobně s nimi provedeme odbornou prohlídku této nemovitosti. Při prohlídce můžeme zájemcům o koupi nastínit i možné postupy realizace prodeje, přičemž tyto s Vámi projednáme a požádáme o Váš souhlas s navrhovaným řešením. POKUD VAŠI NEMOVITOST NEPRODÁME NIC NEPLATÍTE! 
  5. Pomůžeme zajistit znalecký posudek pro účel daně z převodu nemovitosti, případně pro účel realizace kupní ceny hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření.
  6. Zajistíme kompletní právní servis, to je veškeré právní dokumenty potřebné pro právoplatný převod vlastnického práva nebo užívacích práv z členského podílu v bytovém družstvu.
  7. Pokud budete Vaší nemovitost nebo byt prodávat a souběžně budete hledat jinou nemovitost nebo byt ke koupi, nabídneme Vám součinnost a kompletní servis i v této záležitosti, při dodržení potřebné návaznosti.
  8. Naše služba pro Vás nekončí uzavřením kupní smlouvy nebo nájemní smlouvy a inkasem provize, ale zůstáváte nadále našimi váženými klienty a jsme připraveni kdykoliv pro Vás opět pracovat, pokud to budete potřebovat.


Ing.Václav Polanský, majitel Realitní agentury

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?